Shes urgjent Banesen me 74m2 ne katin e 3

Shitet nga: BURIM 27 Krr 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Fushë Kosovë
banesa ka 2 dhoma gjumi me pamje qe nuk i pengon ndonje objekt dhe ne lokacion shume te mire, banesa perfundon ne shtator te ketij viti.
per detaje shtes mund te me kontaktoni : +37744231894 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim