Shese banesen

Shitet nga: Berat 17 Tet 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Nena tereze,
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesën në Fushë Kosovë, në rrugën kryesore Prishtinë – Fushë Kosovë, afër shkollës fillore “Mihail Grameno”, përmallë mobilierisë “Mob-IN” objekti i parë tek “Viva Fresh”. Objekti ku ndodhet banesa është ndërtim i ri nga “Tregtia” i cili është lëshuar për banim ne vitin 2008.
Banesa është në katin e 6, është edhe një kate sipër saj, banesa ka 71 m2, ka sallon dhe kuzhinë bashkë, ka 2 dhoma gjumi, ballkon dhe depo. Banesa ka një renditje mjaft të mirë.
Ujë ka 24 orë në dite, pre arsye se ka rezervuarin e ujit në podrum, ka lift i cili përdorët me kartela. Banesa shitet me mobile dhe pa mobile.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim