Shese banesen

Shitet nga: Joni 16 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Abollonia B19, hyrja 1
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesën në Fushë Kosovë, në rrugën kryesore Prishtinë – Fushë Kosovë, afër shkollës fillore “Mihail Grameno”, përmallë mobilierisë “Mob-IN” ngjit me Viva Fresh Storie . Objekti ku ndodhet banesa është ndërtim i ri nga “Tregtia” i cili është lëshuar për banim ne vitin 2008.
Banesa është në katin e 6, është edhe një kate sipër saj dhe ka 71 m2. Ka sallon dhe kuzhinë së bashkë, ka 2 dhoma gjumi, ballkon dhe depo. Banesa ka një renditje mjaft të mirë.
Ujë ka 24 orë në dite, ka lift i cili përdorët me kartela. Banesa shitet me mobile.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim