Shieten Banesat ne Kompleksin MENDI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.SH "MENDI" 09 Shk 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Shiten Banesat ne F.Kosov afer shkolles Mihail Gra
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat ne f kosov. rruga Xhemajl Mustafa. banesat jane prej katit te pare deri katin e shtate, me siperfaqe 97m , 96,92,85,78,62,63,68,35,57m2.
Gjithashtu ne shitje jan edhe lokalet.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr tel: 044/049-314,888 dhe 049156061 dhe 049150778
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim