Shitën Banesat ne Qender te F. Kosoves

Shitet nga: Gashi 19 Maj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Ka filluar shitja e banesave Eksluzivesi dhe e lokalve afariste ne qender te Fush Kosoves (Ne rrugen kryesore
Afer Murebestit) Ndertim i ri
Kem banesa prej 58m deri ne 109 m2
Banesa ka qasje ne rrugen kryesore
Parkingje te mjaftushme nentoksore per banore
Uje 24 ore me 4 bunare te hapune
Ngrohje 24 ore
Shtepiakun 24 ore
2 lifta
Ka me qene e veshur nga jashte me tulla 1 (Termoizolim)
Banesat jane duke u ndertuar dhe perfundojne me 25.12.2015

Ju garantojme per cilsin e banesave
posedojme lejen nga Komuna e Fush kosoves
Qka eshte me e rendesishem qe pamja eshte e mjaftushme qe nuk ka afer as nje ndertes qe ti pengoj banorve
Ju garantojme qe banesa eshte e cilsis se larte per me shume ju lutem na kontaktoni :

045 320 620
049 444 777

kreshnik2002@hotmail.com
Ju Mirpresum
Falemderit per Mirkuptim


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim