Shiten 2 banesa

Shitet nga: Fatmir 04 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 2 Banesa ne Fushe Kosove nga 65m2 ne Katin e 2 Rrugen Dardania afer Viva Fresh Store keto 2 banesa kan pamje nga rruga kryesore . Banesat jan ato te cilat shenojn Euro Invest Banesa ka 2 dhoma dhe shpajzin .Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim