Shiten 3 Banesa ne Hyrje te Fushe Kosoves

Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   630 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten Banesat ne hyrje te Fushe Kosoves perballe Petrol Company. Ndertim i ri dhe me kushte te mira
ujin 24ore (i lidhur me Ujesjellesin Batllava), parking te mjaftushem. Jane keto tipe banesash;
- banesa 82m², kati i 1-re, sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon
- banesa 78m², kati i 1-re, sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon
- banesa 76m², kati i 1-re, sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon
Çmimi eshte 550 euro per m², i diskutushem.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
+38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim