Shiten Banesat ne Fushe Kosove

Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: Enver Maloku
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten Banesat me dimenzione te ndryshem,ne Fushe Kosove,Rruga Enver Maloku,afer kopshtit Magjik,banesat jan te gjitha ne nje objekt,banesa esht e ndertuar me kualitet te lart evropjan.banesat jan te gatshme per banim te menihershem

Banesat kan siperfaqe prej 57m2 61m2 69m2 75m2 85m2 84m2 166m2

Banesat kan ket Renditje.

Kati 6-
2 Banesa jan te keti deminzonit, 69m2, ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhome gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras qmimi per m2 esht 450euro.
.
Banesa 2 eshte 85m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe dy terrasa qmimi per m2 eshte 500euro.

Banesa 3,eshte 84m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe dy terrasa qmimi per m2 eshte 500euro.

Banesa 4 ,eshte 61m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhome gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras qmimi per m2 eshte 450euro.

-Kati 7-
3 Banesa jan te 69m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhome gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras qmimi per m2 eshte 450euro.
.
Banesa 2,eshte 84m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras qmimi per m2 eshte 450euro.

Banesa 3,eshte 74.30m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras qmimi per m2 eshte 500euro.

-Kati 8-
Banesa 1 eshte 166m2,ka nje sallon,nje kuzhin,tri dhoma gjumi,tri banjo,nje shpajz dhe tri terrasa Ka terras te madhe dhe ka vend special edhe per grill.qmimi per m2 esht 550euro

Banesa ka po ashtu edhe park,lift uje rrym 24h etj

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649618848

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim