Shiten banesat me kiste pa kamat

Shitet nga: B B Home 24 Mar 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat nga 57m2 deri 112m2 me kiste pa kamat.Banesat jane duke u ndertuar me kualitet te larte.Keto banesa karakterizohen me gjelbrim te mjaftueshem , parking nentoksor dhe te jashtem,kater banesa ne nje kate, ndriqim i mjaftueshem.Objekti qe eshte duke u ndertuar eshte pjes e kompleksit ku me shum se 60% e siperfaqes do te jete gjelbrim, parkingje te jashtme dhe kendi i lojrave per femije.Kompleksi do te jete i tipit te mbyllur, video vezhgim 24h, uje 24h si dhe sigurim. Per qdo informat shtese mund te telefononin ne nr:049201222 ose mund te na vizitoni ne zyren ne rr.Besa Bese ne Fushe Kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim