Shiten disa banesa 1 deri 4 dhomshe ne F.Kosove

Shitet nga: Driton 04 Sht 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten disa banesa nga nje dhomshe deri 4 dhomshe ne Fushe Kosove me cmime te volitshme: tel 044 318 376
- Banesa 80 m2 tri dhoma te gjumit kati 1 e gatshme për banim ( ka dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhin, banjo, shpajz teras korridor, oxhak)

- Banesa 68 m2 tri dhomshe kati 5 leshohet per banim ne dhjetor 2015 ( Dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhin, banjo, teras, korridor)

- Banesa 86 m2 kati 1, dhe 88 m2 kati 7, lëshohen per banim ne shtator 2015 ( ka dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhinë, banjo, shpajz teras korridor, oxhak)

- Banesa dy dhomshe, 55 m2 kati 4 lëshohet per banim dhjetor 2015, ( ka sallon me kuzhin, nje dhomë te gjumit, banjo, teras, korridor)

- Banesat jane me leje ndërtimi dhe kontrata behet te Noteri.

- Cmimi me marrëveshje

- Tel 044 318 376

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim