Shitet Banesa ne Fushë Kosovë afër Qerdhes

Shitet nga: Fatmiri 18 Qer 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes Lokalin 59 m2 afër Qerdhes në F.Kosovë,
Lokali është shumë i përshtatshem për veprimatari të ndryshme,

Shes banesen 66 m2 ne katin e tret banesa ka kete renditje:

Dhom dite me kuzhin, një dhomë gjumi, banjo dhe ballkon,

Më shumë informata ne tel: 044 67 40 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim