Shitet Banesa 51m2 kati i 7

Shitet nga: Agim 03 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (mbrapa Albit market), me sipërfaqe 51m2, kati i 7-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, shpajz, banjo dhe ballkon. Objekti është ndërtim i Model Sllovenia, me lift, me bartje te noteri. Banesa shitet komplet e mobiluar.


Ndertim i ri.
Çmimi:26.500€.


044 525 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim