Shitet Banesa 65m2/apo me qera per ndonje zyre!

Shitet nga: Sahit 23 Shk 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet ne katin e pare - pamja kah rruga, lindja- lokacioni afer shkolles fillore Mihail Grameno, Banesa eshte e re dhe ne te nuk eshte banu asnjehere, Perpos banimit, banesa eshte e pershtatshme edhe per destinim te ndonje zyre afariste apo edhe per dicka tjeter.!
Sa i perket dokumentacionit te lejes se ndertimit apo fletes poseduese, cdo gje eshte ne rregull. Ndertimi i baneses eshte i kvalitetit te lart, si nga ai i ndertimit te vrazhde poashtu edhe ai enterierit te mbrendshem. Te interesurit, per cfaredo lloji te pyetjeve qe keni ne lidhje me banese, mund te me kontaktoni pas ores 17:00 ne tel 044/500-969...!

Me sinqeritet,

Sahit Musliu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim