Shitet Banesa e Mobiluar

Shitet nga: Besart Hyseni 09 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ndërtesa EUROMED
Sipërfaqe: 118.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa e Mobiluar në Fushë Kosovë.

Banesa ka 118.5 m2. Është e mobiluar dhe ka një dhomë dite me kuzhinë, tri dhoma gjumi, një banjo dhe një wc, një shpaiz, koridorin e gjërë dhe një ballkon. Banesa është në katin e tretë të banimit.

Banesa ka 24 orë ujë, lift, rrymë dhe posedon të gjitha dokumentet e rregullta. Pozicioni i banesës është në lindje ( dhe ka diell prej mëngjesi deri në ora 16.00 ).

Adresa:
Ndërtesa EUROMED përball shkollës Mihal Grameno.

Kontakto:
+377 44 148-745


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim