Shitet Banesa në Fushe Kosove

Shitet nga: Zeqir Kryeziu 18 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushe Kosove Bresje, E renovuar komplet me gjera te reja si dritare, dyer, mobilje, banjo, sistem uji dhe sistem elektrik.

049174302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim