Shitet Banesa ne Fush Kosov

Shitet nga: Edon 17 Dhj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Fush Kosov
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shes Banesen 62 m2 ne Fush Kosove.Banesa eshte ne katin e 6 ka sallon me kuzhin dhom gjumi banjo dhe ballkon.Banesa eshte e perfunduar. 045-610-700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim