Shitet Banesa ne Fush Kosove

Shitet nga: Edon 17 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Fush Kosove
Sipërfaqe: 55.4 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 55.4 m2 ne katin e pare ne Fush Kosove.Banesa ka sallon me kuzhin dhome gjumi banjo dhe ballkon.Ndertuar nga Cima SHPK.
045-610-700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim