Shitet Banesa ne Fushe Kosove(90m2 kati 3)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 26 Krr 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove Banesa eshte mbi Viva Fresh perball Mobinit. eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.
Qmimi i baneses eshte me mobilie 57000euro
Ndersa pa mobilie 54000euro

Banesa posedon
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Shpajz

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim