Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 153 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Banesa ka: sallon me kuzhine, tri dhoma gjumi , nje banjo dhe dy terasa.

Banesa eshte ne katin e VII-te, me mundesi ndarje ne dy banesa.

Adresa: rr. Molla e Kuqe (mbrapa shkolles fillore Mihail Grameno) Fushe Kosove 12000

Çmimi: 76,000€ (i negociushem)

Ne sherbimin tuaj

A.P KOSOVA ESTATE
PRISHTINE, KOSOVE
email: contact@kosova-estate.com
Tel: 038 748 582 , Mob: 049 711 555, 044 141 993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim