Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Durim 10 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Tahir Zemaj
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 52m2 (neto) ne Fushe Kosove, kati i I-re
Banesa gjendet ne Bresje eshte ndertim i vjeter por e renovuar. Shtepia e shendetit dhe shkolla jane afer.
Banesa permbane:
- Sallon
- Kuzhine
- Dhome fjetje
- Banjo
- Ballkon.

Te interesuarit mund te na kontaktojne permes numrit te telefonit 044 465 481 dhe 044 276 765
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim