Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Banesa 09 Jan 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ndodhet ne bresje ne katin e 3 ndodhet afer ambullantes dhe komunes se re posedon podrum garazh ballkon pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim