Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 06 Krr 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr. Dardania
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove rr Dardania ne katin e 5.eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme

Banesa posedon
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim