Shitet Banesa

Shitet nga: ardiana 03 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka 1 dhomë fjetje, 1 dhomë për fëmijë, 1 Sallon dhe kuzhinë, 1 banjo dhe ballkoni me terrac. Është e mobiluar, ka edhe klim. Banesa është 100 metra katror.

Bejmë edhr ndërrimin me pllac afer rrugës në Fushë Kosovë. Përkthimi i baneses bëhet mënjeherë pas blerjes.

Kontaktet
044 270 202
044111 497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim