Shitet Gazonjera

Shitet nga: Atdhe 25 Jan 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te Shkolla Mihajl Grameno
Sipërfaqe: 28.5 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet dhe Ndrrohet banesa Garzonjer e cila gjindet ne Fush Kosov pran shkolles Mihajl Grameno dhe permbi Kopshtin Bota Magjike banesa eshte komplet e mobiluar me te gjitha mobilet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim