Shitet banes 3 dhomshe 89m2 kat 4 Fush Kosov Eliza

Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te Kompleksi Eliza
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (te Kompleksi Eliza), me sipërfaqe 89m2, kati i 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, 2 ashensora.Kontrata bëhët të Noteri, Banesa përfundon Qershor 2020.

Ndertim i ri.
Çmimi: Sipas Marrëveshjes.
+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim