Shitet banes 4 dhomshe 156m2 kati 3 Fush Kosov

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 156 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 4 dhomshe në Fushë Kosovë (te Apollonia A20), me sipërfaqe 156m2-neto, kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 3 dhoma te gjumit, 4 banjo, 2 ballkona dhe 2 korridora. Banesa përfundon në Qershor të vitit 2016, ka parking të mjaftuëshem rrugor, ka hapsir gjelbrimi. Ndërtim i Tregtis, me bartje të prones te noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi: 98.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim