Shitet banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 7 Fushë Kosovë

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mbrapa Albit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Mbrapa Albit dhe VIva Fresh), me sipërfaqe 60m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar. Ka pamje jug lindje, me parking rrugor, objekti ka lift. Bëhet bartja e prones. Kontrata bëhet të Noteri. Objekt i Tregtis.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 33.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim