Shitet banesa 2 dhomshe 67m2 kati 6 Fush Kosov

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 2 dhomshe në Fushë Kosovë (te Viva afer Evroinvestit), me sipërfaqe 67m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, shitet pa mobilie.


Ndertim i ri.
Çmimi: 33.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim