Shitet banesa 2 dhomshe 77m2 kati 3 Fush Kosov

Shitet nga: Kosova Immobilien 09 Maj 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Përball Murebestit
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Murebestit), me sipërfaqe 77m2, kati i 3-të. Banesa ka sallon, kuzhin të ndar me trapezari, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka lift, shitet me mobile.


Ndertim i ri.
Çmimi: 46.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim