Shitet banesa 3 dhomshe 72m2 kati 5, Fushë Kosovë

Shitet nga: Tahir 28 Dhj 04:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hysen Xhakolli
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 3 dhomëshe, ne Fushe Kosove (Te Shkolla Mihail Grameno) me siperfaqe 72m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka Ashensor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim