Shitet banesa 3 dhomshe 76m2 kati 2 Fush Kosov

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Qer 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te molla e kuqe
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 3 dhomshe në Fushë Kosovë (te molla e kuqe), me sipërfaqe 76m2, kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trepezari, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me dukumenta në rregull, ka parkim rrugor të mjaftueshm. Banesa shitet e mobiluar.


Ndërtim i ri.
Çmimi:45.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim