Shitet banesa 3 dhomshe 81m2 kati 1 Fush Kosov

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Përball Bau Marketit
Sipërfaqe: 81 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shiitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Bau Marketit, mbrapa Berishes), me sipërfaqe 81m2 (Neto), kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridorr. Banesa ka ujë 24H.Banesa është me dokumenta në rregull, ndertim i Tregtis.


Ndërtim i ri.
Çmimi: 50.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim