Shitet banesa 3 dhomshe 88m2 Kati 8 Fushë Kosovë

Shitet nga: Kosova Immobilien 27 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushe Kosove, (afër Shkollës Mihail Grameno, përball VIVA Fresh-it) me sipërfaqe 88m2, kati 8-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është në ndërtim e sipër, përfundon në Qershor të vitit 2016.



Çmimi: 35.000€



+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim