Shitet banesa 3 dhomshe 90m2 kati 1 Fush Kosov

Shitet nga: Kosova Immobilien 29 Mar 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Viva Fresh Stor), me sipërfaqe 90m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, 2 ballkona dhe 2 korridorra. Banesa është me dukumenta në rregull, shitet pa mobilije.


Ndertim i ri.
Çmimi: 49.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim