Shitet banesa 3 dhomshe 94m2 kati 7 Fush Kosov

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Qer 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te Finca
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë(Afër Reiffeisen Bank, te Finca), me sipërfaqe 94m2, kati 7-të. Banesa e ka sallon me kuzhinë 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është Komplet e mobiluar, shitet me mobile, banesa ka lift. Kontrata bëhet te noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 45.000€.

049701212 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim