Shitet banesa 3 dhomshe 95m2 kati 2 Fush Kosov

Shitet nga: Kosova Immobilien 30 Mar 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Afër shkolles Mihail Grameno
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 3 dhomshe në Fushë Kosovë (afër Mollës së kuqe), me sipërfaqe 95m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me dukumenta në rregull, ka parkim rrugor të mjaftueshm. Banesa shitet e mobiluar.


Ndërtim i ri.
Çmimi:45.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim