Shitet banesa 4 dhomshe 118m2 kati 4 Fush Kosov

Shitet nga: Kosova Immobilien 24 Maj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 118 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (te Euro Medi, afër mbikalimit), me sipërfaqe 118m2, kati 4-tër. Bnesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka lift, ka ujë 24H, me pamje nga lindja, me bartje te noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi: 77.000€.


+377/ 49701212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim