Shitet banesa 60 m2

Shitet nga: Adem 22 Jan 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shefki Kuleta
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Fushë Kosovë
Shes Banesen 60 m2 . Ndertimi eshte bere para luftes (ndertim i ishjugosllavis) - Banesat e bardha ne Fushe Kosove perball restaurant Ariut. Kati i 2. Ka 1 shpajz dhe 1 Podrum. Posedon parking te mjaftushem. Banesa eshte e mobiluar dhe e furnizuar me uj 24h. Te gjitha dokumentat e baneses jane ne rregull dhe perkthimi i baneses mund te behet menjeher tek noteri. Qmimi eshte 37.000 EURO. Per me shume informata kontaktoni ne numrin: 044675606.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim