Shitet banesa 63m2 kati 8. Te Mihail Grameno

Shitet nga: Petriti 04 Sht 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa posedon kuzhinen dhe qendrimin ditor.
Korridorin dhe banjon.
Nje dhome gjumit.
Ballkonin
Kati i 8 i banimit.
Lifit punon.
Uji 24h me rezervuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim