Shitet banesa 64 m2 afer Qerdhes dhe Viva marketit

Shitet nga: Valon 16 Krr 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet afer qerdhes dhe Viva Marketit eshte ndertim i ri.Banesa eshte ne katin e 6 me pamje nga lindja dhe eshte e gatshme per banim dhe ka kete renditje

-Sallon me kuzhin
-Dhome fjetje
-Koridor
-Shpajz
-Banjo
-Ballkon

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim