Shitet banesa 75m, Ndertim Tregtia

Shitet nga: Mentor 22 Mar 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte tersishte e mobiluar ne katin e pare me pamje kah lindja.

Posedon:

Dhoma e dites me kuzhine (orendi ultra moderne).

2 Dhoma gjumi te pajisura me te gjitha orendit e nevojshme.

Banjo, ballkon dhe koridori.

Uje 24 ore.

Banesa eshte ndertim i Tregtise dhe mund te bartet ne emer te pronarit te ri pasi qe eshte kryer pranimi teknik, pra eshte me leje.

Banesa eshte ideale per familje pasiqe eshte ne katin e pare dhe nuk ka nevije per lift, pres vetem bleres serioz.

Cmimi: 700 eur metra katror.

Kontakti ne 049175073.

Fushe Kosove, Prishtine, Iphone, Samsung, Galaxy, Iphone 6, Iphone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim