Shitet banesa 85m2 kompleksi 'Apollonia'

Shitet nga: Said 02 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Apollonia 26 rr. 'Dardania'
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 85m2, ne katin e dyte kompleksi Apollonia 26, banesat e TREGTISE. Banesa kakete renditje:
1 Sallon me kuzhine
2. Dhome gjumi per prinder
3. Dhome gjumi per femije
4. Banjo
5. WC
6. Shpajz
7. Ballkon
8.Korridor
24/7 ka rryme dhe uje, parkingun brenda kompleksit banesor, dokumentacioni ne rregull, menjehere behet perkthimi. Banesa shitet me mobilje 61.000 euro, ndersa pa mobilje 54.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim