Shitet banesa 93m2 ne fushkosove kati 4

Shitet nga: C21 27 Dhj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Nena Tereze
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa me 93m2 me dy dhoma gjumi sallon me kuzhine banjo, depo, ballkon dhe pamje shum te mire.

044803003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim