Shitet banesa afer rrethit ne Fushe Kosove

Shitet nga: Skender Krasniqi 30 Sht 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte me nji siperfaqe prej 80 m2, jane 3 dhoma-sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, koridor. Eshte ne katin e 5. Ka asensior(lift). Objekti eshte ndertim i ri dhe gjendet ne qender afer rrethit ne Fushe Kosove. Ndertimi eshte shum kualitativ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim