Shitet banesa e Tregtise 82m2, Apolloni A26, Fus..

Shitet nga: Auron Myftari 11 Shk 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa 82m2 ka 2 dhoma gjumi dhe dhomen e dites me kuzhine. ka 2 ballkona ne drejtime te ndryshme. banjo dhe WC dhe shpajz. uje dhe rryme 24/7 dhe nxemje qendrore me rryme. Banesa eshte ne katin e pare. Banesa shitet e pa mobiluar. Banesa eshte e ndertuar nga "Tregtia".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim