Shitet banesa me 3 dhoma gjumi. Kati 4

Shitet nga: Petriti 09 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te viva
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa GJINDET TE VIVA NE FUSHE KOSOVE
POSEDON 3 DHOMA GJUMI
SALLONIN DHE KUZHINEN
PAMJEN NE PERENDIM
BEHET E GATSHME NE MAR 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim