Shitet banesa me qmim shum te volitshem

Shitet nga: Avdullah Xhema 02 Sht 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fush Kosov 70m2,qe posedon sallon me kuzhin dhe teras,dhom gjumi me teras,koridor,shpajz dhe banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim