Shitet banesa model slloven 101m2

Shitet nga: Raif Ajvazi 28 Shk 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Xhemajl Mustafa Fushe Kosove Kosove
Sipërfaqe: 101 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa model sllovenia blloku nr 3. Kati i trete.
Banesa posedon : sallon me kuzhine + vend per kamin.
2 dhoma te gjumit
2 banjo
ballkon i gjate me dalje nga dy dhomat dhe salloni
koridori + nje shpajz. Banes luksoze me flete poseduese dhe me hapesir te mjaftueshme per familjar. Ju mirepresim. :)
Me mobilje 55.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim