Shitet banesa në lagjen “Përparimi” me sipërfaqe..

Shitet nga: Fatmir Ahmeti 12 Maj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

439 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa në lagjen “Përparimi” afër Qendrës Familjare Shëndetësore Fushë Kosovë, hyrja 1, kati i 5, banesa ka 70 m2, dhe ka këtë përbërje: një dhomë dite (kjo dhomë ka hapësirë të gjerë), një dhomë të fjetjes, trapezari dhe kuzhinë ndaras, një banjo, korridor, ballkon dhe podrum.

Hyrja ka pranimin e përfundimit të punëve nga KK i Fushë Kosovës, ndërsa banesa ka të gjithë dokumentacionin përcjellës.

Çmimi: 439 euro për m2 por vlera e përgjithshme e Banesës është e diskutueshëm.

Për më shumë informata kontaktoni në +37745/ 33 11 99.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim