Shitet banesa ne FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Banesa 12 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne bresje afer ambullantes dhe komunes se re eshte ne katin e 3 pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim